6 bizarních žen, které vypadají trochu jinak, než je zvykem. Už jste o nich slyšeli?

Přemýšleli jste někdy o tom, jací lidé mohou žít na naší planetě? S čím vším se mohou narodit a co všechno na sobě mohou měnit? A co takhle speciálně ženy? Některé by pro krásu udělaly cokoliv, některé se se svými zvláštnosmi zžily a dávají je hrdě na odiv. Zde jsou některé, které právě tyto normy porušují.

Kristina Rei

Ve věku 22 let se Kristina Rei může pyšnit největšími rty na světě po aplikaci 100 injekcí. Toužila vypadat jako Jessica Rabbit.

Sarah Massey

Sarah by mohla mít největší pozadí na celém světě. Její obvod měří až 2,1 metru.

Jyoti Amge

Jyoti Amge drží světový rekord v Guinnessově knize rekordů o nejmenší ženu světa. Narodila se v Indii a je vysoká pouhých 60 cm. Trpí achondroplasií – trpasličím růstem.

Kim Goodman

Má velmi působivé oční bulvy. Také se objevuje v Guinnessově knize rekorků pro nejvíce vystrčené oční bulvy na světě. Vyčnívají až 1,2 cm za očními zdířkami.

Chanel Tapper

Chanel Tapper se narodila s velice impozantním jazykem. Je zapsána v Guinnessově knize rekordů pro svůj nejdelší jazyk na světě s délkou až 9,9 cm.

Duangjay Samaksamam

Duangjay je žena s největšíma rukama na světě. Tento rekord si bohužel vysloužila navzdory vzácnému a bolestivému stavu. Její ruce jsou tak těžké, že sotva vykoná některé běžné denní úkoly. Jediným řešením je amputace, ale to Duangjay odmítá.

Zdroj: https://list25.com/25-worlds-most-bizarre-women-youll-ever-see/

Facebook Komentáře