6 znepokojivých věcí, které lidé objevili při procházce lesem

Nezáleží na tom, jestli jste v lese během dne nebo v noci, strašidelné situace vás mohou potkat kdykoliv. Hezký výlet do lesa může být zábavou pro celou rodinu, ale také se může změnit v noční můru. Takže si dejte pozor a připravte se na cokoliv.

Klauni

V Greenville v Jižní Karolíně se ve zpravodajství objevily zprávy o strašidelných klaunech, kteří lákali děti do lesa prostřednictvím peněz. Policie bohužel nenašla žádný důkaz o jejich výskytu, pouze se objevila svědectví některých dětí z okolí.

Bílá socha ženy se zlatými bradavkami

Tři lidé se vydali na ostrov a prodírali se lesem, dokud nedosáhli středu ostrova. Tam našli bílou sochu ženy se zlatými bradavkami a botami, které ležely na zemi. Objevili také židli se svíčkami. O několik let později jeden z původní skupiny tří lidí vzal s sebou dalšího přítele na totéž místo, aby zjistil, zdali se věci změnily. A ano! Nic nenašli kromě kostí, ve kterých byly bankovky. Nikdy se nezjistilo, co se ve skutečnosti na daném místě stalo.

Muž a skála

Parta lidí se vydala jednoho dne k lomu, kde zahlédla muže hledícího na skálu. Muž se ani nehnul, neotočil, pouze se díval na skálu. Krátce poté jel jeden ze skupiny přátel po silnici a na nedalekém místě od skály uviděl stejného muže stojícího na cestě. Stál a ani se nepohnul. Všichni si byli jistí, že se jednalo o toho samého muže.

Kostra psa

Tento příběh možná není tak strašidelný, jako spíše znepokojující. Pracovník US Forest Service prohlásil, že našel kostru psa stále přivázanou ke stromu. V lebce byla zřetelná rána od kulky.

Přiznání

Při procházce lesem byl nalezen kus dřeva, na němž byla vyryta slova „v řece leží dívka, ve vodě plave její krev“.

Skupina lidí převlečených za zvířata

Hlídač parku při pravidelných obhlídkách zahlédl v dálce kouř. Bylo brzké nedělní ráno, když se zastavil a uviděl skupinu polonahých lidí převlečených za zvířata s odhalenými intimními partiemi. Všichni se k sobě společně tiskli na zemi. O co se přesně jednalo, se bohužel dodnes neví.

Zdroj: https://list25.com/25-creepy-things-found-in-the-woods/

Facebook Komentáře