Myslíte si, že kopnutí do palce u nohy je největší bolest na světě? Omyl! Existují mnohem horší situace

Jaká je hranice lidské bolesti? Co všechno dokáže lidské tělo snést? To všechno jsou velmi dobré otázky, ale odpovědi na ně mohou být rozdílné. Každý má práh bolesti na jiné úrovni, ale přesto se lze shodnout, že těchto 7 bolestí patří na seznam těch nejhorších, jaké mohou člověka přepadnout. A ano, porod je tam také!

Dna

V podstatě se jedná o akutní a intenzivní nástup artritidy. Se dnou byste si neměli zahrávat, představuje totiž chorobu, která vám může způsobit neuvěřitelnou bolest. Dejte si pozor na to, co jíte a kolik toho jíte, ne nadarmo se jí přezdívá „nemoc bohatých“.

Porod

Již dávno se přijalo tvrzení, že porod je jednou z nejbolestivějších věcí, které můžete zažít. Některé ženy říkají, že měly pocit, jako by se jejich orgány trhaly na kusy.

Zánět pobřišnice

Pobřišnice je tenká podšívka, která pokrývá velkou část břicha a jakmile dojde k úniku střev, je třeba se připravit. Bolest je neskutečná a pokud tuto situaci nebudete léčit, může být až katastrofická.

Syndrom Irukandji

Jedná se o stav způsobený žahnutím medúzy Irukandji, která se často nachází na pobřeží Austrálie. Kromě neuvěřitelné bolesti se může dostavit stav, kdy pacienti žádají svého lékaře, aby je zabil. Může trvat až několik týdnů, než příznaky ustoupí.

Ledvinové kameny

Ledvinové kameny jsou strašné samy o sobě, ale co teprve tohle – největší kámen, který byl kdy z člověka vyjmut, byl široký 15 cm! A pro ty z vás, kteří nemáte zkušenosti s touto nemocí, i ty nejmenší kamínky dokáží způsobit neuvěřitelnou bolest. Jejich dalšími příznaky mohou být horečka, zvracení a krev v moči.

Derkulova choroba

Toto vzácné onemocnění se skládá z mnoha bolestivých nádorů, které rostou na těle pacienta. Nádory mohou být extrémně citlivé na dotyk a teplotu, takže dokonce i sprchování může být až nesnesitelnou záležitostí.

Zlomenina penisu

Jediné, co k tomu můžeme říct – opravdu to bolí tak, jak si představujete!

Zdroj: https://list25.com/25-worst-pains-humans-can-experience/?utm_source=spotim&utm_medium=spotim_social_rail&spotim_referrer=social_rail

Facebook Komentáře