Strašidelné hotely, které vám poskytnout možnost ubytování v pokojích, kde vám duchové nedají spát

Příběhy o strašidelných místech lidi přitahují čím dál tím více. Jedna polovina by se otočila na patě a utíkala opačným směrem, ale druhá se za podobnou zkušenost nebojí zaplatit nemalý peníz. Mezi taková místa patří i strašidelné hotely, jež nabízejí své proslulé pokoje s příběhem jako zajímavou atrakci. Zde jsou některé, které si můžete rezervovat.

Queen Mary

Podle časopisu Time se jedná o jedno z nejvíce strašidelných míst na Zemi. Tento plovoucí hotel je trvale ukotven v Long Beach v Kalifornii a pokoj B340 je tak slavný, že se proměnil v turistickou atrakci, kde hosté mohou zůstat přes noc, která je bude stát v přepočtu 11 000 korun.

Nottingham Road

Duch hotelu v Jižní Africe se jmenuje Charlotte, prostitutka ze 17. století, která přepadla přes balkón v blízkosti pokoje 10. Někteří tvrdí, že zatímco spíte, Charlotte urovná květiny ve váze, narovná zrcadlo nebo také složí prádlo. Jiní se probudili a zjistili, že si dokonce povídá se svým přítelem.

Langham

Pokoj číslo 333 v tomto hotelu, nacházejícím se v Londýně, je považován za prokletý. Událo se zde spousta nevysvětlitelných věcí včetně vraždy, kdy lékař zabil svou manželku i sebe na svatební cestě. Další událostí byla smrt německého prince, který vyskočil z okna nebo duch se zálibou vyhánět hosty z postele.

Gadsden

Hotel v Arizoně je dle vyprávění plný nadpřirozených jevů od shora až dolů. Příběhy hostů popisují vytažené a přivázené vlasy k čelu postele nebo děsivá setkání s duchy. A je úplně jedno, v jakém pokoji se zrovna nacházíte.

Omni Grove Park Inn

Ve stěnách hotelu v Ashville sídlí duch známý jako Růžová lady. Hosté i zaměstnanci vypráví o její přítomnosti. Pokud chcete zažít opravdové dobrodružství, zarezervujte si její pokoj čílo 545.

Toftaholm Herrgard

Hotel byl dříve ve 14. století panstvím ve Švédsku. Hosté dnes tvrdí, že slyší podivné zvuky a dveře a okna nacházejí pokaždé zavřené, i když je předtím nechali otevřené. Někteří věří, že je pronásleduje rolnický chlapec, který se zamiloval do baronovy dcery, jež zde kdysi žila.

Zdroj: https://list25.com/25-haunted-hotel-rooms-you-can-actually-stay-in/

Facebook Komentáře