5 kuchyňských vynálezů, které ve vaší domácnosti prostě musíte mít

Věda a technologie podstatně změnily náš život, který si bez nich už ani nedokážeme představit. Používání mobilních telefonů, počítačů, televizí, tabletů a spousty dalších jiných technologií je na denním pořádku a postupně se podobné vymoženosti dostávají i do našich kuchyní. V posledních letech se na trhu objevilo několik inovativních zařízení a my vám dnes přinášíme 5 těch nejzajímavějších. Ani by nebylo divu, kdyby se jich pár objevilo na vašem vánočním seznamu. Jedná se o vynálezy navržené tak, aby šetřily čas i úsilí. Ať už jde o přesné množství jídla nebo odstranění přebytečného tuku z vašeho jídelníčku. Tak jako tak, vás těchto 5 hračiček ohromí.

Plastová nádoba s časovačem

Ideální pro ty, kteří nemohou přestat jíst potraviny, které nelahodí jejich postavě. Jednoduše si sladkosti uzavřete do této dózy a nastavíte čas, kdy se bude moct otevřít. Přepadne-li vás chuť o něco dříve, než uplyne zvolený čas, máte smůlu. Krabička se neotevře. Je to skvělá věc i pro maminky, které nechtějí, aby jejich děti jedly příliš nezdravých potravin.

Digitální lžíce s objemovou stupnicí

Pečete, držíte dietu, která udává přesné množství potravin na gramy nebo jste prostě jen tak zvědaví, kolik toho po lžících sníte? Pořiďte si digitální lžíci s objemovou stupnicí, kterou můžou používat jak amatéři, tak i ti, co si udržují zdravý životní styl.

Tepelná svítící lžička

Chladné počasí nebo rušný styl života nám častokrát nedopřejí horký šálek kávy nebo čaje. Ale je tady řešení! Tato lžička udržuje váš nápoj neustále v teple a je vybavena LED indikátorem.

Magnet na tuk

Vaření na tuku nebo oleji se zřejmě zcela nevyhneme, ale jejich extra množství už může mít dopad na naše zdraví. Nikdo nechce zvýšený cholesterol nebo přísun nadbytečných kalorií. Toto zařízení, absorbující tuk na povrchu mastných potravin, naše obavy v klidu zažene..

 

i-Lžíce

Lidé milují věci, které slouží k více účelům a tato lžíce patří mezi ně. Pokud si rádi k jídlu místo novin berete tablet a díváte se, co je ve světě nového, je i-Lžíce pro vás ideální vynález, jelikož se nemusíte bát, že na tablet budete sahat mastnýma rukama.

Zdroj: https://banter.fun/5-must-have-fun-gadgets-for-your-kitchen/

Facebook Komentáře