6 nejšílenějších sportovních události po celém světě

Kdo by neznal basketbal, americký fotbal, hokej nebo baseball? To jsou druhy sportů známé po celém světě a lidi je sledují s napětím i přesto, že se nejedná o jejich místní sportovní aktivitu. Pokud je řeč právě o těchto sportech – místních sportech, můžete být překvapeni, jakou tvůrčí mysl lidé mohou s postupem času mít. Některé působí jako adaptace slavných sportů a jiné jsou zábavně originální.

Hra o zeď

Tato hra se hraje výhradně na prestižní chlapecké internátní škole Eton College v Anglii přes více jak 300 let. Hlavní pole představuje zeď, u které se nahromadí hráči obou týmů, aby mohli bojovat o míč. Body můžete získat pouze tehdy, jste-li dostatečně blízko jednomu konci zdi, kde můžete kopnout do míče a trefit ho do čehokoliv, co připomíná branku – dveře, okno, strom. Poslední skóre bylo získáno v roce 1909, takže nic jednoduchého.

Kopání do holeně

Doslova! Kopání do holeně v Cotswolds v Anglii se stalo uznávanou sportovní událostí, kdy cílem hry je skopat svého soupeře k zemi tím, že se neustále trefujete do jeho holení.

Fretka v nohavicích

Touto hrou musíte projít s dvěma rozzlobenými fretkami uvězněnými v nohavicích. Rekord je 5 hodin.

Extrémní žehlení

Představuje žehlení na nejvíce nepředvídatelných místech jako je například vrchol hory Mt. Everest , kraj útesu, ruiny nebo během skoku padákem. Ačkoli nemá skutečné oficiální sportovní události, týmy a skupiny se skutečně shromažďují a objevují různá místa světa, kde by mohly žehlit.

Lákání žížal

Jedná se o skutečný legitimní sport ve Velké Británii, který má dokonce své mistrovství světa, které se koná každý rok v Cheshire. Pravidla jsou jednoduchá. Dostanete přidělen kus země, obvykle 3×3 metry a jste vyzváni, abyste využili všechny možné způsoby, jak vylákat během 30 minut co největší počet žížal. Skvělý sport pro ty, kteří hledají levné návnady k rybaření.

Drcení kaštanů

Každý rok jsou týmy z celého světa shromážděny v Ashtonu v Northamptonshiru, aby se zúčastnily Světového šampionátu v drcení kaštanů. Pravidlem tohoto sportu je napadnout soupeře tak, abyste mu rozdrtili všechny kaštany tak, že nemůže pokračovat ve hře. Musíte být rychlí, jinak vaše kaštany nepřežijí.

Zdroj: https://list25.com/25-most-insane-sporting-events-from-around-the-world/

Facebook Komentáře