7 chytře schovaných významů v logách známých značek, kterých jste si jistě nikdy nevšimli

Mnoho společností a obchodníků známe díky logům, v kterých mnohdy využívají psychologii díky jejich skrytým významům. Zatímco některé jsou více zřejmé, u jiných musíme hledat schovaná tajemství, která v sobě nosí. Jak jste na tom vy u těchto 7 světových značek?

FedEx

Toto logo je pravděpodobně jedno z nejslavnějších v této kategorii. Všimli jste si někdy šipky, která se skrývá v bílém prostoru mezi písmeny „E“ a „X“? Reprezentuje rychlost a přesnost.

Baskin-Robbins

Známá značka pro svých 31 příchutí na každý den v měsíci. Tento počet oznamuje i ve svém logu v růžové barvě písmen „B“ a „R“.

LG

Pac Man si vždy najde způsob, jak se objevit na podivných místech a u společnosti LG tomu není jinak. Jediné, co musíte udělat, je naklonit hlavu trochu doprava a posunout značce „nos“ směrem nahoru. Jihokorejci jsou prostě úžasní.

Amazon

Nejen, že se logo Amazonu umí usmívat, ale je v něm také žlutá šipka začínající u „A“ a končící u „Z“, protože v Amazonu můžete najít vše od A do Z.

Sony Vaio

Jedna z nejoblíbenějších značek společnosti Sony. Stejně jako všechna ostatní loga na této stránce má i Vaio svá skrytá tajemství. Písmena „V“ a „A“ ve skutečnosti tvoří analogový signál, zatímco „I“ a „O“ představují binární číslice 1 a 0.

Toblerone

Skrytý obrázek v logu Toblerone může být nejdříve obtížné vůbec najít, ale my vám dáme malou nápovědu. Toblerone bylo založeno ve švýcarském Bernu, který je spojován s medvědy. Nyní se podívejte ještě blíže na horu Matterhorn. Už to vidíte?

Tour de France

Všimli jste si? Někde tam je přece cyklista. Podívejte se blíže na písmena „O“, „U“ a „R“. Společně se žlutou tečkou tvoří obraz cyklisty jedoucího na svém kole.

Zdroj: https://list25.com/25-famous-logos-with-hidden-images/

Facebook Komentáře