Jaké účinky mohou mít 3 obyčejné rozkrojené citróny? Dejte si je na noc vedle postele a sami uvidíte

Negativní energie kolem vás se mohou usadit ve vaší domácnosti a ovlivnit vaše zdraví, vztahy i prosperitu. Racionální mysl nerozumí některým receptům a rituálům, které vedou neustálý boj s logikou, ale přesto se v následujících odstavcích budeme věnovat něčemu, v co věří snad jen pouhá hrstka lidí, a sice vlivu citrónů na negativní energii. Citrón neutralizuje okolí a obnovuje harmonii.

Citrón v sobě nosí řadu vlastností výhodných nejen pro zdraví a krásu, ale také z hlediska energie. Tyto citrusové plody s nezaměnitelnou vůní představují vašeho nepostradatelného spojence, který vás bude chránit před negativními vlivy, které absorbuje. Stačí, když si vyberete 3 zelené citrony, rozkrojíte a umístíte do různých koutů domu. Jakmile zežloutnout nebo zčernají, vyměňte je.

To samé platí i pro vaše pracovní prostředí. Vezměte si s sebou 3 citróny do kabelky nebo schovejte do šuplíku pracovního stolu. Stejně tak můžete smíchat citrónovou šťávu s vodou a pomocí rozprašovače rozmístit po domě či bytě. Citróny na nočním stolku mohou přilákat lásku, jeden citrón ve středu domu zase bohatství. Pokaždé dbejte na to, aby citróny byly zelené, jakmile změní barvu, nedotýkejte se jich, vezměte je do plastového sáčku a vyhoďte.

Zdroj: http://www.feelhealthylife.com/2018/08/place-3-lemons-cut-on-your-nightstand-this-trick-will-change-your-life-forever-believe-it-or-not/

Facebook Komentáře