Jste náměsíční? Pokud ano, dejte si pozor! Během vašeho spánku se můžete klidně i rozvést nebo někoho zavraždit

Somnabulismus, činnost, kterou jste schopni vykonávat během vašeho spánku. Váš noční život začíná, jakmile vylezete z postele, bohužel jste ale ještě stále v říši snů. Podle statistik tímto problémem trpí kolem 8,4 miliónu lidí. Spát, vstát a jít se projít po bytě už je zřejmě trochu nuda, tak se jiní opřeli do mnohem bláznivějších příběhů. Od skákání z okna až po rozvod nebo vraždu.

Skákání z okna

V německu vyskočil náměsíční teenager z okna čtyřpatrového domu. Když po 10 metrech přistál, nejenže byl naprosto v pořádku, ale stále sladce spal.

Rozvod

Když muslimský manžel ve spánku 3x vyslovil slovo „talaq“, byl donucen se svou ženu k rozvodu nebo by čelil společenskému bojkotu jejich komunitou. Byli spolu 11 let a rozvod sami nechtěli, ale jakmile muslimští vůdci dostali informaci o události, rozhodli, že „talaq“ musí být vykonán.

Vedení orchestru

Harry F. Rosenthal je již od mládí fanouškem klasické hudby. Jednoho dne se jeho žena probudila a zjistila, že vede orchestr při spánku. Mával rukama a dokonce pusou vytvářel různé zvuky hudebních nástrojů.

Sekání trávníku

Rebecca Armstrongová si všimla, že její manžel Ian nebyl jedné noci v posteli. Najednou uslyšela hluk ze zahrady a po bližším prozkoumání zjistila, že její nahý manžel ve dvě ráno seká trávník. Neuvěřil jí, dokud si nevšiml, že má špinavá chodidla.

Vražda manželky

Muž jménem Dean Sokell se probudil a zjistil, že bije svou manželku kladivem. Než si uvědomil, co dělá, bodl jí, aby umlčel její výkřiky.

Sex s cizinci

Vdaná Australanka měla během spánku sex s cizinci, a to po celé měsíce. Až po psychiatrickém poradenství mohla zastavit své noční radovánky.

Zdroj: https://list25.com/25-bizarre-things-people-have-done-while-sleepwalking/

Facebook Komentáře