Když je hlad a chuť, neexistují žádné hranice! Co všechno kromě potravin dokáží lidé sníst?

Co je třeba říct hned na začátku – nedoporučujeme vyzkoušet následující seznam „kuchařských“ pochutin. Hned se dozvíte proč! Co všechno dokáží lidé pozřít, je až neuvěřitelné. Ať už se jedná o kulinářské nehody nebo určité stravovací návyky.

Baterie

Zdali úmyslně nebo náhodou, více než 3 500 Američanů každoročně pohltí baterie, jejichž konzumace může vést k vážným zdravotním problémům. Pokud by se stalo, že se rtuť uvnitř baterií dostane do krevního oběhu, může dojít k selhání ledvin. Navíc, žaludeční šťávy způsobí korozi vnější vrsty baterií a způsobí tak otravu rtutí. Věřte nebo ne, ale kvůli častým požitím baterií jsou nyní navrženy tak, aby byly odolnější vůči kyselinám v žaludku.

Cigaretový popel

Žena jménem Bianca už jako dítě začala jíst keramické předměty, ale její touha po nepotravinářských věcech se rozšířila na ještě méně atraktivní látku – cigaretový popel. Tvrdí, že se na něm stala závislou. Zajímavostí ovšem je, že je nekuřačka.

Polštáře z pohovky

Adele, žijící na Floridě, jednoho dne objevila vrchol pohodlnosti, co se jídla týká – gaučové polštáře! Přiznala, že během svého života spořádala více než 200 kg načechraných věcí, což v podstatě znamená, že dokázala pohltit materiál na 7 křesel a 2 židle.

Postelové pružiny

Někteří vězni by udělali cokoliv, jen aby se dostali na svobodu. Vězni v Centrální věznici v Raleighu v Severní Karolíně pravidelně spolknou několik postelových pružin, aby byli převezeni nejdříve do nemocnice a poté měli možnost utéct.

Zubní kartáček

24letá žena z Izraele nějakou záhadou dokázala spolknout zubní kartáček během čištění zubů. Při prvním rentgenu nebylo nic nalezeno, ale po další návštěvě lékaře byl v jejích útrobách skutečně nalezen předmět připomínající zubní kartáček, který byl  okamžitě endoskopicky odstraněn.

Protéza

Během experimentování se „zvláštním typem vášnivého polibku“ starší žena omylem spolkla zubní protézu svého milence.

Zdroj: https://list25.com/25-most-unbelievable-non-food-items-consumed-by-human-beings/

Facebook Komentáře