Poslední jídla vězňů odsouzených k trestu smrti! Některé objenávky vás opravdu překvapí

Přemýšleli jste někdy nad tím, co byste si objednali jako poslední jídlo v životě? Zvolili byste taktiku, co hrdlo ráčí nebo klasickou porci střídmého jídla? To, že si spouspa lidí poručí pizzu, hamburger, tradiční národní pokrm, spoustu masa nebo nějaké sladkosti v podobě čokolády a zmrzliny (také jsou na našem seznamu) zřejmě není žádným překvapním, ovšem některé jsou opravdu bizarní. A tady jsou!

James Edward Smith

Zde je jeden z nejpodivnějších požadavků od vězně Edwarda Smitha, který si vyžádal hromadu špíny. Jelikož věznice jeho žádosti odmítla vyhovět, nakonec se spokoji s kelímkem jogurtu.

Dobie Gills Williams

Žádné flákoty masa, Dobie Gillis Williamsová si chtěla dopřát pořádnou nálož cukru a požádala o kopeček zmrzliny a 12 čokoládových tyčinek.

Victor Feguer

Tento příběh je dobře známý, ale přesto stojí za to jej zmínit. Victor Fequer poprosil o jednu olivu, která neměla být vypeckovaná. Po popravě byla pecka nalezena v jeho kapse a údajně pohřbena s ním.

Barton Kay Kirkham

Barton Kay Kirkham požádal, aby jeho poslední jídlo byla pizza a zmrzlina, a to proto, že dostanete sýr, maso a vše ostatní v jednom jídle. Můžete si tak usnadnit rozhodování.

David Leon Woods

Opět pizza, ale tentokrát si k tomu David Leon Woods nařídil narozeninový dort.

Lawrence Russell Brewer

Seznam ukončujeme možná ne až tak podivným jídlem jako překvapivým množstvím. Lawrence Russell Brewer požádal o dva smažené kuřecí steaky s nakrájenou cibulkou a omáčkou, trojitý cheeseburger se slaninou, sýrovou omeletu s mletým hovězím masem, rajčaty, cibulí, paprikou a chilli papričkami, velkou mísu smaženého jedlého ibišku s kečupem, grilované maso a půl bochníku bílého chleba, troje fajitas se všemi omáčkami, co k nim patří, pizzu, vanilkovou zmrzlinu, arašídové máslo s drcenými arašídy a tři kořenová piva. Jakmile objednávka dorazila, Brewer s díky odmítl, že prý nemá hlad.

Zdroj: https://list25.com/25-strangest-death-row-inmate-last-meal-choices/

Facebook Komentáře