spravedlnost

Příběh Bethany Arceneaux a jejího statečného bratrance, aneb když se rodina rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou

spravedlnost

I přesto, že rodina, o které bude následující příběh, kontaktovala během tíživé situace policii, měla pocit, že se strážci zákona nesnaží dostatečně. Rozhodli se tedy vzít únos člena rodiny do vlastních rukou.

Příběh začíná v roce 2013, kdy bratranec oběti našel opuštěný dům, kde byl schovaný člen jeho rodiny. Vnikl do budovy a následně zastřelil únosce. Vyšetřovatel tohoto případu z šerifova oddělení ve městě Lafayette Parish potvrdil, že střelba byl zcela oprávněná.

spravedlnost
Bethany Arceneaux, oběť

Zachránce vypovídá, že z prázdného domu, kde si myslel, že se jeho sestřenice, 29letá Bethany Arceneaux, nachází, slyšel výkřiky. Kapitán Kid Judice tvrdí, že Bethanin bratranec vylomil dveře a viděl, jak se únosce snaží dívku pobodat, vytáhl tedy svou legálně drženou zbraň a několikrát vystřelil směrem ke zločinci.

Ukázalo se, že únosce se jmenoval Scott Thomas, kterému byl před dvěma lety vydán soudní zákaz přiblížení k Bethany poté, co se rozešli.

spravedlnost
Scott Thomas, únosce

Bethany byla zraněna povrchovými bodnými ranami, které naštěstí nebyly smrtelné. Thomas jí zranění způsobil těsně předtím, než byl zastřelen.

Celá situace se odehrála v pouhých třech dnech. Bethany zmizela ve středu večer a následně bylo nalezeno Thomasovo opuštěné vozidlo za třtinovým polem. Policie prohledávala celou oblast s pátracími psy, ale bohužel neúspěšně. To byla ta chvíle pro rodinu zmizelé, kdy se rozhodla pustit do pátrání na vlastní pěst. Čtvrtek a pátek pročesávali okolí a soustředili se především na neobývané domy, kam únosce mohl Bethany ukrýt. A jak to celé skončilo? To už víte.

Zdroj: http://www.viralnova.com/kidnap-victim-killed-abductor/

Facebook Komentáře