Chytrý kondom

První „chytrý kondom“ na světě shromažďuje intimní údaje během sexu a informuje muže o jeho výkonu

Chytrý kondom

 

Britská společnost vydala první snímky „chytrého kondomu“, který shromažďuje velmi osobní údaje o sexuálním životě každého, kdo je natolik odvážný si jej navléknout. Zařízení se nazývá i.Con a dokáže odhalit pohlavně přenosné choroby a zároveň odesílat data o průběhu sexu přímo na chytrý telefon uživatele.

Tato revoluční nositelná technologie určená do ložnice měří počet spálených kalorií během pohlavního styku, mužskou rychlost a výdrž a dokonce i určuje polohy, které se využily. Nicméně je otázka, zdali se najdou milovníci této inovativní technologie a budou spokojeni s myšlenkou, že něco měří jejich výkon v těch nejintimnějších chvílích.

Chytrý kondom

 

Adam Leverson, vedoucí inženýr pro i.Con, řekl: „Je to tady a je to krásné. Chtěli jsme, aby i.Con vypadal chytře, zkušeně a lehce. A hotový produkt není nic míň něž tyto tři věci. V i.Conu je obsaženo mnoho technologií a našim cílem bylo, aby neexistovala absolutně žádná překážka pro jeho uživatele. A já jsem velmi šťastný, že konečně můžeme sdílet i.Con se zbytkem světa.“

Chytrý kondom

 

„Chytrý kondom“ je malý gumový kroužek, který se navlékne kolem kořene mužského přirození, což znamená, že nositel bude stále potřebovat klasický kondom, aby získal plnou ochranu. Je vodotěsný a velmi flexibilní, aby zajistil maximální pohodlí pro všechny velikosti. Dokonce se rozsvítí, aby poskytl osvětlení pro dolní oblasti obou partnerů.

Chytrý kondom

 

John Simmons, mluvčí společnosti British Condoms, dodal: „Jsme nesmírně nadšeni, že můžeme se světem sdílet první pohled na i.Con, který má přijít do prodeje ve Spojeném království v lednu 2018. Je to další krok v přenosné technologii a jsme přesvědčení, že tento průlomový produkt přinese nejen zábavu do ložnice, ale také pomůže ukázat potenciální riziko pohlavně přenosných chorob a zabránit klouzání klasického kondomu, což je jedna z hlavních příčin neplánovaného těhotenství ve Velké Británii.“ Společnost tvrdí, že už se vyjádřilo zhruba 900 000 lidí, kteří by měli zájem o koupi i.Conu.

Chytrý kondom

 

Samozřejmě najdou se i ti, kteří s produktem i.Con příliš nesouhlasí už jen z toho důvodu, že přenesená intimní data mohou být velikým lákadlem pro chtivé hackery. Jedním z takových odpůrců byla hlavně společnost Lovense produkující chytré sexuální pomůcky. Ta se nakonec omluvila poté, co jeden z jejích vibrátorů nahrál do aplikace zvuk páru oddávajícího se sexuálním hrátkám.

A opravdu, na začátku letošního roku experti na technologii potvrdili, že je skutečně možné se nabourat do sexuální hračky s kamerou posazenou na špičce vibrátoru, což by potenciálně umožnilo některým zvrhlíkům sledovat ženu, jak se sama uspokojuje.

 

Zdroj: https://metro.co.uk/2017/11/28/worlds-first-spy-condom-collects-intimate-data-during-sex-and-tells-men-whether-their-performance-is-red-hot-or-a-total-flop-7116049/

Facebook Komentáře