Svatebčané v podobě lidí už jsou zřejmě nuda. I zvířata mohou prožívat tyto společné momenty štěstí

Tento pár se rozhodl pro svatbu v minnesotské ZOO a výsledek byl nad očekávání. Takové svatební fotografie nemá v albu zřejmě jen tak někdo. Tentokrát ženich s nevěstou nebyli hlavními aktéry, ale dojatý medvěd grizzly.

Pořízené svatební fotografie se od té doby staly hitem internetu a lidé stále nemají dost naprosto kouzelné reakce medvěda na novomanželský pár oddaný přímo před jeho očima. Jednalo se o naprostou náhodu, protože nevěsta a ženich si vybrali dobu, kdy jsou zvířata obvykle krmena, tudíž se jich kolem nemělo moc vyskytovat. Tento medvěd ale objevil něco mnohem lepšího než je jídlo a rozhodl se dát páru své požehnání.

Možná to tak ani nezamýšleli, ale už teď je jasné, že svou svatbou pravděpodobně odstartovali nový trend sňatků v ZOO. Některé ZOO svým prostředím bohužel nevypadají tak přátelsky pro zvířata, která v nich žijí, ale minnesotská ZOO zahnala veškeré obavy. V podstatě se jedná o stát ve státě, kde se plní i mnoho důležitých funkcí pro rehabilitaci a zachování některých ohrožených druhů na pokraji vyhynutí.

Pokud jste nyní začali přemýšlet podobně jako tento manželský pár, vybírejte proto velmi pečlivě.

Zdroj: https://www.boredpanda.com/bear-photobombs-wedding/

Facebook Komentáře